A.S.V. Taste logo

16e bestuur der A.S.V. Taste

Als je binnen Taste gemotiveerd bent en je hebt al wat ervaring, dan kom je in aanmerking voor een bestuursfunctie. Je kiest er dan voor om je een jaar volledig voor de vereniging in te zitten: van studie komt dan weinig meer.

Eén van de mooie kanten van een bestuursjaar is, dat je inzicht krijgt in alle aspecten van de vereniging. Zo draag je als bestuur verantwoordelijkheid voor alle commissies en probeer je waar nodig te helpen, maar ook strategische kanten komen aan bod: binnen de vereniging is een flink aantal vraagstukken waar je je als bestuur over kunt buigen. Dit is belangrijk naast de dagelijkse taken, zoals het ledenbestand en de financiën.

Ook treed je als bestuur naar buiten. Het onderhouden van contacten met andere Pakkerij-verenigingen, verenigingen op de campus en verenigingen elders in het land (zoals de twee zusterverenigingen) kost veel tijd, maar levert ook veel mooie momenten op. Het is ook leerzaam om eens te kijken hoe het er bij andere verenigingen aan toegaat.

De vereniging biedt een ideale kans om bestuurlijke vaardigheden op te doen die je in je verdere loopbaan waarschijnlijk heel goed zal kunnen gebruiken. Het mooie van de vereniging is echter, dat het de ideale speeltuin is om te leren met bestuurlijke taken om te gaan: nu kan je nog fouten maken, later mag dat niet meer.

Tenslotte smeed je als bestuur een hecht team. Je bent fulltime samen bezig en dat vereist natuurlijk wel enig incasseringsvermogen en een zeker talent om samen te werken. Na één jaar kun je dan vast terugkijken op een bewogen, maar prachtig jaar.
Voorzitter Relinde de Beer
Secretaris Selmer Derwort
Penningmeester Christian Probst
Coördinator Intern Robert van der Marel
Coördinator Extern Lokaal Paul Zuurbier
Coördinator Extern Landelijk Sam Warnaars
Als je contact wil opnemen met het bestuur dan kan dat. Stuur een mailtje naar bestuur@asvtaste.nl, bel naar 053-4326238, of stuur een brief naar Postbus 3624, 7500 DP in Enschede.